Image
Top
Menu

 

 

Atölye: Senaryo Yazımı – 12 Aralık’da başlıyor

Senaryo Yazımı Atölye Eğitimi

Kerem Deren ve Pınar Bulut Deren tarafından yürütülecek bu atölye, fikir oluşturmadan bitmiş senaryoyu pazarlamaya kadar olan süreci teori ve pratiğin iç içe geçtiği bir anlatıyla aktarmaktadır. Amaç senaryo yazımını gerçek dünyanın içinden anlatarak, … Devamı

Turkey: Home of Dizi Content MIPCOM Oturumu

Kerem Deren’in de konuşmacıları arasında yer aldığı MIPCOM oturumunu buradan izleyebilirsiniz.

Devamı

Yazarın Tek Gerçek Sorumluluğu

Küçük bir hikaye, gerçek mi bilmiyorum, bana gerçekmiş gibi anlatıldı, ben de gerçek olduğuna inanıyorum.

Walt Disney, Bambi filmini yeni bitirmiş. Evinde ailesine ve bir kaç iyi arkadaşına göstermiş.O gece kızını yatırmak için odasına girdiğinde onun ne kadar üzgün olduğunu … Devamı

Duyuru: Hayatımın Filmi Semineri Ertelendi

Kerem Deren’in 22 Ekim Perşembe akşamı 19:30’da gerçekleştireceği “Hayatımın Filmi” Semineri 5 Kasım Perşembe akşamına ertelenmiştir.

Devamı

Yazı Odası Cannes MIPCOM Fuarı’nda

5-7 Ekim tarihlerinde Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenecek ve tüm ülkelerden katılan temsilcilerin televizyon içeriklerini dünyaya tanıttığı fuar MIPCOM’da Türkiye onur konuğu olacak. Yazı Odası’nın kurucuları Kerem Deren ve Pınar Bulut Deren organizasyon bünyesinde konuşmacı olarak yer alacaklar.

Kerem Deren, 6 Ekim günü MIPCOM … Devamı

Yazarlıkta Başarı Atölyesi (ÇOK YAKINDA)

Yazarlıkta Başarı Atölye Eğitimi

Hepimizin iyi fikirleri ve öyküleri olabilir ama fikir sahibi olmak, onları profesyonel birer metne dönüştürmekle ve bu metinleri okuyucunun ya da izleyicinin kalbine ulaştırmakla aynı şey değil.

Belki de öykünüzü bitiremiyorsunuz bile. Öyküye başlamış bile … Devamı

Suskunlar – Game of Silence

Senaryosunu Pınar Bulut Deren’in kaleme aldığı Suskunlar dizisinin ABD uyarlaması Game of Silence’ın tanıtıcı fragmanı geldi:

Devamı

Atölye Kayıtları Hakkında

Katılmak istediğiniz kurs programının ismini transfer açıklamasına ekleyerek kurs ücretini aşağıdaki banka hesabına yatırmanızı ve dekontu yaziodasisenaryo@gmail.com e-mail adresine Ad, Soyad, TC Kimlik numarası ve adres bilgileriniz ile birlikte göndermenizi rica ederiz.

YAZI ODASI SENARYO YAPIM TİC. … Devamı

Yazı Odası Atölyeleri Başlıyor!

Yazı Odası güz dönemi atölye eğitimleri 3 Ekim itibariyle başlıyor…

Atölye Eğitimleri

1 – Senaryo Yazımı Kerem Deren ve Pınar Bulut Deren tarafından yürütülecek bu atölye, fikir oluşturmadan bitmiş senaryoyu pazarlamaya kadar … Devamı

Atölye: Yazmak Yaşamak

Yazmak Yaşamak Atölye Eğitimi

Yazmak diğer sanatlara benzemez. Zaten gündelik hayatın içinde gizlice durur. Zaten hepimizin hayatında bir yer oluşturur. Mesleğimiz yazarlık olmasa da yazı hayatı güzelleştirir, hayatı kolaylaştırır, yaşamı anlamlandırır.

Kerem Deren tarafından yürütülecek bu atölye yazıyla … Devamı